پروژه کده

تاثیر تگh- تگh- تگ h وتاثیر آن درسئو سایت-تگ h-تگ های طراحی

تگ های(H)، به منظور تفکیک و ایجاد تفاوت میان عنوان و زیر عنوان ها از بقیه محتوا سایتاستفاده می شوند.
مهم ترین تگ عنوان ,تگ H1 و کم اهمیت ترین تگ H6 می باشد. در HTML، تگ های عنوان از H1 تا H6 به صورت سلسله مراتبی از بالا به پایین مرتب شده است. استفاده از این تگ دارای نظم خاصی است و باید به ترتیب استفاده شود و اگر ساختار استفاده از این تگ ها رعایت نشود، به سئو سایتشما آسیب خواهد رساند.
مثلا، اگر درسایت خود یک تگ H1 و به دنبال آن تگ H3 استفاده کنید، سلسله مراتب تگ ها از بین می رود و به معنای عدم رعایت اصول سئو در سایت شما می باشد .ولی ساختار از پایین به بالا می تواند پرش داشته باشد، یعنی شما به راحتی می توانید از تگ H2 به تگ H4 پرش داشته باشید بدون آن که مشکلی وجود داشته باشد. نکته بسیار مهمی که در سئو صفحات وجود دارد این است که تگ H1 فقط یک بار در صفحه استفاده شود.
فواید استفاده از تگ های H
تگ های H به جهت مشخص کردن بخش های مختلف محتوای صفحه شما استفاده می شود. تگ های H، در بهبود سئو و برای استفاده از سایت بسیار موثر است.
تگ های H و تاثیر آن در بهینه سازی سایت
۱) ارتباط با محتوا
برای مشخص کردن ارتباط عنوان با محتوا ، موتورهای جستجو کلمات استفاده شده در تگ های H را در محتوای داخل آن بخش مقایسه و ارزیابی می کنند. از این ر و مهم است که کلمات کلیدیاستفاده شده در تگ H1 و دیگر تگ ها در محتوا نیز وجود داشته و تکرار شده باشند.
۲) هم خوانی کلمات کلیدی
عنکبوت موتورهای جستجو، کلمات کلیدی تگ های H را با دیگر قسمت های صفحه با هدف تطبیق و ارتباط بین آن ها بررسی می کنند.
۳)اهمیت این تگ ها
H1 تگ H1، با ارزش ترین تگ بوده و وجودشان در صفحه الزامیست. الگوریتم های موتورهای جستجوتوجه خاصی به کلمات استفاده شده در تگ H1 دارند، زیرا به این تگ با این دید نگاه می کنند که حاوی شرح عمومی و کلی از محتوای آن صفحه را شامل می شود دقیقا همان نگاهی که به عنوان یک صفحه دارند ,به این برچسب نیز دارند.
اشتباهات رایج هنگام استفاده از تگ H
۱ ) برچسب های H خود را با مملو از کلمات کلیدی نکنید .
بیش تر از یک بار از تگ H1 در هر صفحه استفاده نکنید. اگر بیشتر از یکبار از این تگ استفاده نمایید، موتورهای جستجو فکر می کنند هدف از استفاده بیشتر از این برچسب برای قرار دادن کلمات کلیدیبا هدف بهبود سئوسایت می باشد. همین امر امکان جریمه سایت را افزایش می دهد، بهتر هست محتوای این دو بخش را در دو عنوان و در دو صفحه مختلف قرار دهید که هر صفحه تگ H1 مخصوص به خود را دارد. این مساله باعث می شود کاربران و الگوریتم های موتورهای جستجو احساس بهتری داشته باشند اگر چه استفاده چندین باره از تگ H1 در یک صفحه مجاز می باشد.
۲ ) از تگ های H در متن های پنهان استفاده نکنید.
هر گونه استفاده از متن پنهان می تواند باعث جریمه شدن سایتشما شود, به ویژه اگر بخش مخفی در بهینه سازی و سئوسایت موثر باشد.
۳) از عنوان های یکسان در تگ H برای صفحات مختلف سایت خود استفاده نکنید.

بازدید : - بار دسته بندی : مطالب برنامه نویسی تاريخ : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.